top of page

Hizmetlerimiz

TASARIM

Bahçenizin her köşesini yaşanabilir, göz alıcı ve sürdürülebilir bir yaşam alanına dönüştürmek için bizimle çalışın. Işıl Ünsal Peyzaj olarak, özel ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize özel özgün tasarımlar sunuyoruz.

projelendirme_edited.jpg

PROJELENDİRME

Biz, peyzajın sanat ve fonksiyonun birleştiği bir alanda çalışmayı bir tutku olarak görüyoruz. Her proje, benzersiz zevklerinizi ve ihtiyaçlarınızı yansıtan özel bir tasarımı hak ediyor.  Deneyimli ekibi ve yaratıcı vizyonu ile her mekana hayat katan çözümler sunuyoruz.

BİTKİ_edited.jpg

BİTKİ TEMİNİ VE DİKİM

Bitki Tedarik ve Dikim Hizmetimizle, bahçenizin veya peyzajınızın ihtiyaçlarına uygun bitkileri sağlayıp, uzman ekiplerimiz tarafından özenle dikilmesini sağlıyoruz. Doğanın güzelliklerini evinize veya iş yerinize getirmek için bizimle iletişime geçin.

BAKIM_edited.jpg

BAKIM

Bitkiler, yaşam alanlarımızı renklendiren ve güzelleştiren önemli unsurlardır. Ancak, doğru bakım gereksinimlerini karşılamak ve sağlıklı bir şekilde büyümelerini sağlamak önemlidir. Bitki Bakım Hizmetleri olarak, bitkilerinizin ihtiyaçlarına özenle yaklaşıyor ve uzman ekibimizle sulama, gübreleme, budama ve hastalık kontrolü gibi bakım işlemlerini titizlikle gerçekleştiriyoruz. Bitkilerinizi sağlıklı ve çekici tutmak için bize güvenebilirsiniz.

danışmanlık_edited.jpg

DANIŞMANLIK

 Her adımda size rehberlik ediyor, bitki seçimi, tasarım, bakım ve daha fazlası konularında bilgi ve deneyimimizi sunuyoruz. Sizlerin vizyonu doğrultusunda, isteklerinizi her yönüyle değerlendirilerek; yolun her adımında sizinle yakın işbirliği içinde, ihtiyaçlarınızı, tercihlerinizi ve beğenilerinizi göz önünde bulundurarak peyzaj danışmanlık hizmeti verilmektedir. Genel tasarım yaklaşımlarının belirlenmesi ve mevcut durumun analiz edilerek bitki seçimi, tasarım, gerekirse bakım planlaması yapılarak ve özelleştirilmiş çözümler üretilerek; mülkünüzün genel güzelliğini ve değerini arttıran yaklaşımlar, uzmanlığımız kullanılarak, ön tasarım fikir dosyası eşliğinde tarafınıza yüz yüze veya online hizmet sunularak iletilmektedir.

Adsız tasarım (12).png

Doğru peyzaj mimarı bulmak ve çalışmak, inşaat uygulama projenizin genel başarısının ayrılmaz bir parçasıdır. Projenizi tamamlayabilecek becerilere, deneyime ve yeteneğe sahip bir peyzaj yüklenicisi bulmak önemlidir. isiandscape, projelerinizin içeriğine göre özel bir ekip ve proje yöneticisi ile ortaktır; böylece projenin hangi aşamasında olursa olsun, kimin sorumlu olduğunu bilirsiniz. Ve peyzaj uygulama projelerinin aslına uygun olarak imal edildiğini güvenli bir şekilde takip edebilirsiniz

bottom of page